fbpx
Kolektif House - Levent - 1.Kat A-8
+90 (216) 321 90 50
info@butikicerik.com

Fabrikasyon Değil !
Butik İçerikler Üretiyoruz !

GOOGLE ALGORİTMASINA UYGUN İÇERİK ÜRETİYORUZ !

Doğru İçeriğin
uzmanları tarafından yazılması gerektiğine inanıyoruz.

Google koskoca bir kütüphane. Bu kütüphanede markalarınızı görünür kılmak istiyorsunuz. Bunun için öncelikle markanızı anlatan metinler yayınlamanız gerekiyor. Bu metinlerin aynı zamanda google algoritmasına uygun olması şart. Ayrıca kütüphaneye yeni bilgiler ve görseller sunması gerekli. Peki bu noktada ne yapıyoruz ? 

Yazının Devamı

Sistem Nasıl Çalışıyor !

Butik İçerik Sistemi Nasıl Çalışıyor ? Sistem Sade Ve Kolay Çalışıyor ! 

YOUTUBE VE WEB SİTEN İÇİN TEKLİF AL

Web siten ve youtube kanalın için anahtar kelimelerini belirle. Ardından teklif al formunu doldurun. Anahtar kelime nedir ? için blog sayfamızı ziyaret edebilirsin.

BUTİK İÇERİKLERİN HAZIRLANIYOR

Butik içeriklerin yazarlarımıza gönderilir. Bu süreçte birbirinden farklı özgün online içerik yazarlarımız içerikleri oluşturmaya başlar. Unutma 2.500 online içerik yazarına sahip olmamız burada önemli.

İÇERİKLERİN HAZIR

İçeriklerin hazırlandı. Youtube kanalın için ya da web siten için içerikleri dilersen bizler yükleyebiliriz. İstersen sizler yükleyebilirsiniz. İçeriklerinizi yüklemeniz için sizlere yardımcı da olabiliriz.

Gelecek Dijital Dünyada

Gelecek dijital dünyada inşaa ediliyor. Markanı, ürünlerinin geleneksel ticarette kaybolmasını istemiyorsan. Dijital dünyaya adaptasyon sağlamalısın. Bu noktada karşımıza özgün içerikle çıkıyor. Bizler markamızı, ürünlerimizi devada kütüphane olan Google’da, Youtube’da ne kadar iyi anlatabilirsek o kadar hızlı ve güçlü büyüyebiliriz. Yazının devamı için görseli tıklayabilirsiniz. Yazı içerisinde uzman içerik hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Butik İçerik Ekibi

Özgün ve uzmanından içerikleri sizlere ulaştırmak için çalışan ekip.

Yasin Kılıç

İçerik Yazarları Yöneticisi

Dr. Sertaç Dalgalıdere

Butik İçerik Danışmanı

Serhat Dalgalıdere

Butik İçerik Kurucu Danışman

Burak Fazıl Çabuk

İçerik Editör Yöneticisi