fbpx

Butik İçerik Hakkında


İçerik oluşturma hem sanat hem de bilimdir. Markanızı veya isminizi ister kelimelerle, ister görüntülere, isterseniz de bilgi grafikleri veya videolarla anlatabilirsiniz. Ama tüm bunları yaparken hikayenizi kitlenizle tüm yönleriyle ürününüz ve hizmetinizle ilgili ve anlamlı bir şekilde sunmak için bu öğelerin her birinin dikkatlice işlenmesi gerekir. Kitlenize daha iyi ve çabuk ulaşmanız için bu sürükleyici deneyimleri oluşturmak Butik İçerik olarak bizim en büyük arzumuzdur.

Bu tür deneyimlerle içerik yoluyla markanızı anlatmak, hem işlevsel hem de teknik düzeyde geniş bir uzmanlık gerektirir. Butik İçerik olarak ekibimiz işte tam bu alanda uzmanlığını ortaya koyuyor. Kaliteli ve özgün içerik oluşturma sürecinin her aşamasını sizinle birlikte planlıyoruz. Temalar, açıklamalar ve yazılar hazırlarken teknolojiden yararlanarak üst düzey içerik ve sanat parçaları oluşturuyoruz.

Alanınızda en iyi olmak ve müşterilerinize kendinizi iyi bir şekilde anlatmak için çaba gösteriyorsunuz vakit kaybetmeden Butik İçerik ofisimize gelin. Motive ve tutkulu içerik editörlerimiz, müşteri isteklerini tamamen yeni bir seviyeye getirmenin yollarını arıyor.


İçerik Hazırlatma Amacınız Ne?


Kendinize çok basit bir soru sorarak işe başlayalım. ‘Hazırlatmayı planladığınız içerikle ulaşmak istediğiniz amaç ne?’ Bu bakış açısı hem kitleniz hem de işletmeniz için çok önemlidir. Hazırlayacağımız Butik İçerikleri açıkça tanımlamak için sizinle ve kitlenizle birlikte çalışıyoruz. Bu çalışmanın ardından hem kitle ihtiyaçlarınızı hem de kurumsal hedeflerinizi özümseyerek bir program hazırlıyoruz. Bu program kapsamında özgün, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) uyumlu, kaliteli ve kitlenize size en güzel şekilde anlatan Butik İçerikleri size sunuyoruz. Bu içeriklerin hedeflerinize ulaştığından emin olmak için olası iş akışlarını takip ediyoruz.

İlgili: Hazırladığımız Butik İçerik işletmenizle ilgili olmalı. Mobilya işindeyseniz, dekorasyon çeşitleri  ile ilgili bir makale hazırlatabilirsiniz. Blog sayfanızda mobilya üretiminde kullanılan sunta ve ahşabın hammaddesinden bahsedilen bir yazı yayınlamak istemezsiniz. Bu, müşterilerinizin kafasını karıştırır çünkü işinizle alakalı değildir. Alanınızda bilinir olun ve o alandaki işinize ve içeriğinize odaklanın.

Güncel: İçeriğiniz güncel ve yeni olmalı. Güncel kalmak, sizi uzmanlık alanınız için güvenilir bir kaynak olarak da ayarlar.

İlginç: Kitlenizin dikkatini çekmek ve onları sürekli sayfanızda tutmak için ilginç ve farklı içerikler hazırlatın.

Yararlı: İçeriğiniz insanlara bir şekilde öğretici ve yardımcı olmalı. Müşterilerinizin ne gibi ihtiyaçları var veya onlar için hangi sorunları çözebilirsiniz?

Paylaşılabilir: Müşteriniz içerik ile kendini ilişkilendirdiğinden doğal olarak paylaşmak ister. Çünkü bu tür içerikler bir şekilde onu temsil eder. Kolayca paylaşılabilecek içerikler seçin. Resim veya videolar bu konuda size yardımcı olabilir.

Sahiplenme: İnsanlar kendilerini temsil eden şeylere sahip olmayı severler.

Ayrıca bu işleri yaparken butik çalışıyoruz. Az sayıda müşteri ile özel olarak ilgileniyoruz. Google koskocaman bir kütüphane. Bu kütüphanede ön sıralarda yer almak isterseniz yapmanız gereken özgün içerikler oluşturmak. Bir başka deyişle işlek bir Google caddesinde mağaza açmak istiyorsanız Google için özel olarak tasarlanmış özgün içerikler yazdırmanız gerekiyor. Bu içerikleri bizler yazdırıyoruz ve sizlere teslim ediyoruz. Özen ve dikkat gerektiren işimiz için butik çalışıyor ve gerçek başarıyı hedef alıyoruz.


Neden Butik İçerik


İnternet sitenizde özgün içerikleriniz varsa bu durumda arama motorları sizi daha üst sıralara taşır. Kopya içeriklerin bulunduğu siteler arama listelerinde alt sıralara doğru yol alır. Siteniz için özgün ve kaliteli içerik üreten Butik İçerik şirketimizi tercih etmeniz sağlayan özelliklerimizi 7 noktada topladık.


Marka Bilinirliğiniz Artar


Reklam ve halkla ilişkiler yoluyla marka bilinirliğinizi sağlama ve artırmak için cebinizden ciddi maliyetler çıkabilir. Butik İçerik şirketi ile çalıştığınızda özgün, kaliteli ve birbirinden ilgi çekici içeriklerle marka bilinirliğinizi daha düşük rakamlarla sağlayabilirsiniz. Mükemmel içerikler marka itibarınızın arttırması konusunda her zaman reklamlardan daha önemlidir Dijital dünyada artan trafik, işletmelerin potansiyel müşterileri ve müşterileriyle güvenli bir bağ oluşturmaları için yoğun bir çaba içine girmelerini gerektirir. Markanın detaylı ve özgün anlatıldığı içerikler sayesinde oluşturulacak güven ortamı işletmenizin olumlu bir marka itibarına erişmesine yardımcı olur.


Optimize edilmiş içeriklere daha iyi trafik


İşletmeniz için çevrimiçi görünürlüğün artırılmasında önemli bir rol oynayan Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), optimize edilmiş şekilde ele alınmalıdır. Markanızın en iyi şekilde anlatıldığı anahtar kelimelerle yazılmış içerikler hazırlayan Butik İçerik, daha yüksek trafik alarak daha yüksek karlar elde etmenizi sağlar. Optimize edilmiş içerikler site trafiğinizi arttırmasının yanı sıra sitenizde kalma sürelerinde yüksektir. Google, sitede geçirilen zamanı, sitenizin değerli içerik ürettiği konusunda önemli bir gösterge olarak görür.


Sitenize Daha Düşük Maliyetle Potansiyel Müşteriler Getirebilirsiniz


İyi içerikler oluşturmak, potansiyel müşterilere ulaşmanız için düşük maliyetli bir yöntem. İçerik üretimi sitenize sadece satış getirmez aynı zamanda ekonomiktir. İçerik pazarlaması reklam ve diğer pazarlama taktiklerine göre 3 kat daha ucuzdur. İçerik konusunda beklentinizi en üst düzeye çıkarmanın anahtarı, hedef pazarınızı dikkate alan bir uygun bir içerik üreticisi ile çalışmanızdan geçer. Asla sadece içerik oluşturmak için çalışan bir firmayla görüşmeyin. Paranızın karşılığını almak istiyorsanız, içeriğiniz seçtiğiniz konulara hakim, beklentilerinize cevap verilecek şekilde içerik üretecek Butik İçerik şirketimizle çalışmalısınız.


Şirketler Uzman ve Kaliteli Sosyal Medya Yöneticileriyle Çalışmak İster


Şirketler alanında uzman içerik editörleri ve uzman sosyal medya yöneticileriyle çalışmak isterler. Çoğu işletme sahibi ve pazarlama yöneticisinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için bu konunun uzmanı kişileri arar. Sizde firmamızın ve ajansınızın işlerini yaptırırken gözünüz arkada kalmasın istiyor, bilinirliğinizin artmasını ve arama motorlarında ilk sırada yer almayı hedefliyorsanız Butik İçerik tam size göre. Vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin.