fbpx

Danışmanlık

 

 

Sitenizi kurdunuz, Butik İçerik desteğiyle kaliteli ve özgün içeriklere de ulaştınız ve satışlarınız yükselmeye başladı. Ancak aklınızda bazı soru işaretleri var. Site trafiğinde gerçekleşen bu yükselişi sürekli bir hale nasıl getiririm? Sosyal medya sayfalarının takibini nasıl yapacağım? Bu ve buna benzer tüm sorularınızın cevabını Butik İçerik Danışmanlık veriyor. Site ürün içeriklerinizin planlanması, blog sayfanızın takibi, sosyal medya sayfalarınızın takibi ve kampanyalar konusundaki danışmanlık hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız. 

 

 

Butik İçerik Danışmanlık olarak adım adım web sitenizin arama motorları optimizasyonu sağlanır, analizlerle sizin ve rakiplerinizin web sitelerini incelenir ve gerekli karşılaştırmalar yapılır. Sitenizin izleme profili çıkarılır ve SEO takibi sağlanır. Takip trafiğinin arttırılması için gerekli tüm çalışmalar size raporlanır. 

 

 

İçerik Planlama Süreci 

Butik İçerik desteğiyle kaliteli ve özgün içeriklere sahip olmanız çok önemli. Ancak sadece bir kez bu içerikleri hazırlatmadan daha önemle üzerinde durmanız gereken bir konu var. İçerikler sürekli ve sürdürülebilir olmalı. Anlamlı ve kullanıcıları siteye çeken içerikler nasıl hazırlanacak? Siteniz ve ürünleriniz için ne tür içerikler hazırlanmalı? Hangi kanallar üzerinden bu içerikleri yayınlayacaksınız? Web sayfanız, sosyal medyanız ve blog sayfalarınız için içerik planlamalarını Butik İçerik Danışmanlığı ile kolayca yapabilirsiniz. 

 

 

İçerik Stratejisi Oluşturulması 

Doğru içeriği, doğru insanlarla, doğru zamanlarda ve doğru platformlarda buluşturabilmeniz için içerik stratejinizi belirlenmeli. İçeriklerini planladıktan sonra bu içeriklerini kullanıcı ile nasıl buluşacağı, içerik üretimi süreçleri ve sürekliliğin sağlanması için yapılması gerekenler listelenir. 

 

Kaliteli ve anlamlı içerikler üretiminin sürekli hale getirilmesi için iyi bir içerik stratejisine sahip olmalısınız.

Markanız ve ürünleriniz için üretilmesini istediğiniz içerilerin hedefi, kimlere ulaşmak istediğiniz, hangi kanallar üzerinden kullanıcıya ulaştırılacağı, içeriklerin nasıl üretileceği, anahtar kelime kullanımı nasıl sağlanacak gibi önemli detayları Butik İçerik Danışmanlık sayesinde hızlı, güvenilir ve başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. 

 

  • Çalıştığınız sektöre ve ulaşmak istediğiniz kitleye göre rekabet analizi yapılır

 

  • Ürün ve hizmetlerinizde öne çıkmak istediğiniz anahtar kelimeler rekabet analizine göre hazırlanır

 

  • İçeriklerin üretiminin planlaması ve hazırlanma sürecine başlanır

 

  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) sağlıklı yürümesi için gerekli planlamalar raporlanır

 

  • Belirlenen hedefe ulaşılması ve çıtanın sürekli yükseltilmesi için gerekli güncelleme ve takipler yapılır