fbpx

Markanız İçin Eğitim

Markanız İçin Eğitim?Hizmet ve ürün alanında sizi diğer rakiplerinizden ayıran en önemli olgu markadır. Marka olmak için tecrübe, vakit ve para üçgeninin doğru yerde ve doğru zamanda planlamanız gerekir. Rakiplerinizden sizi ayıran bir özelliğiniz varsa işte o zaman siz bir marka oluyorsunuz. 1970 yılından bu yana ülkemizde üretilmeye başlanan Selpak kağıt mendillerinin markalaşması bu sürecin en güzel örneklerinden biri. Yaklaşık 50 yıldır Türkiye piyasasında olan Selpak, öyle bir marka haline geldi ki, ülkemizde kağıt mendil kavramı tamamen bu isim ile özdeşleşti. Kağıt mendil satılıcılarından, müşterilere kadar herkes bu ürünün adını Selpak olarak ifade eder. Kişi ve kurumları marka yapan kişiler yani kullanıcılardır. Bir ürün veya hizmetin markalaşması çok ama çok önemlidir. Ancak bu önemli sürecin sürdürülebilir olması daha da önemlidir. Zira markanızı oluşturdunuz ve ciddi satış rakamlarına ve talebe ulaştınız.

Eğer sürdürülebilir bir yol izlemezseniz markanız çok kısa sürede etkisini ve bilinirliliğini yitirir. Başarı insanlarda iz bırakmalı ve akılda kalmalı. Herkes kitap okuyabilir ancak insanlara deneyim yaşatma ve iz bırakma önemlidir. Markanızın sürüdürülebilirliğini sağlamak için strateji ve stratejik yönetimi, pazarlama araştırması, rakiplerinizle durumunuz ve web trafiğinizin takibi konusunda gerekli eğitimler Butik İçerik uzman ekibi tarafından veriliyor. Butik İçerik uzman eğitmenleri markanız için uygun anahtar kelimeleri belirleyerek arama motorlarında üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur. Uygun anahtar kelimelerin tespit edilmesi halinde kullanıcılarınızı daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz. Arama motorlarında daha üst sıralarda yer alabilmeniz, markanızın bilinirliğinin arttırılması, web üzerindeki çalışmalarınızın yürütülmesi konularında gerekli eğitimleri alabilirsiniz.

Marka olmak için tecrübe, vakit ve para üçgeninin doğru yerde ve doğru zamanda planlamanız gerekir. Rakiplerinizden sizi ayıran bir özelliğiniz varsa işte o zaman siz bir marka oluyorsunuz. 1970 yılından bu yana ülkemizde üretilmeye başlanan Selpak kağıt mendillerinin markalaşması bu sürecin en güzel örneklerinden biri. Yaklaşık 50 yıldır Türkiye piyasasında olan Selpak, öyle bir marka haline geldi ki, ülkemizde kağıt mendil kavramı tamamen bu isim ile özdeşleşti. Kağıt mendil satılıcılarından, müşterilere kadar herkes bu ürünün adını Selpak olarak ifade eder. Kişi ve kurumları marka yapan kişiler yani kullanıcılardır. Bir ürün veya hizmetin markalaşması çok ama çok önemlidir. Ancak bu önemli sürecin sürdürülebilir olması daha da önemlidir. Zira markanızı oluşturdunuz ve ciddi satış rakamlarına ve talebe ulaştınız. Eğer sürdürülebilir bir yol izlemezseniz markanız çok kısa sürede etkisini ve bilinirliliğini yitirir.

Başarı insanlarda iz bırakmalı ve akılda kalmalı. Herkes kitap okuyabilir ancak insanlara deneyim yaşatma ve iz bırakma önemlidir. Markanızın sürüdürülebilirliğini sağlamak için strateji ve stratejik yönetimi, pazarlama araştırması, rakiplerinizle durumunuz ve web trafiğinizin takibi konusunda gerekli eğitimler Butik İçerik uzman ekibi tarafından veriliyor. Butik İçerik uzman eğitmenleri markanız için uygun anahtar kelimeleri belirleyerek arama motorlarında üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur. Uygun anahtar kelimelerin tespit edilmesi halinde kullanıcılarınızı daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz. Arama motorlarında daha üst sıralarda yer alabilmeniz, markanızın bilinirliğinin arttırılması, web üzerindeki çalışmalarınızın yürütülmesi konularında gerekli eğitimleri alabilirsiniz.