fbpx

Video İçerik Üretimi

İnternet kullanım oranlarında yaşanan ciddi artış özellikle video izlenme sayılarında çok dikkat çekici bir hale geldi. Dünya üzerinden 2.4 milyon Facebook kullanıcısı bulunuyor. Sosyal Medya kullanım istatistikleri sıralamasında ikinci sırada ise 2 milyar kullanıcı ile Youtube geliyor. En aktif sosyal medya platformları rakamlarına bakıldığında ise yüzde 92 ile Youtube ilk sırada geliyor. 2020 verilerine göre Türkiye’de Youtube izlenme süreleri,  televizyon izlenme sürelerini 4,5 dakika geride bıraktı. Artık ülkemizde Youtube televizyondan daha çok izleniyor.

Video içerik konusu artık günümüzde değerini beşe hatta ona katlamış durumda. İnternetin parlayan yıldızı videolar olmuş durumda. Video izlenme oranlarının bu kadar ciddi boyutlara ulaşması şirketlerinde iştahını kabartıyor. ‘Söz uçar yazı kalır’ cümlesi yerini ‘Söz de yazı da uçar sadece video kalır’ haline döndü. Bu durumda ister büyük olsun ister küçük, uluslararası ya da ulusal bir marka ve tüm işletmeler video içerik üretimine yöneldi.

Şirketlerin bu alana yönelmesi ile birlikte önümüzdeki birkaç yıl içinde Youtube izlenme oranları ikiye hatta üçe katlanacağa benziyor. Bu potansiyelin farkına varan işletmeler bu yükselişten istedikleri karı elde etmek için kaliteli ve iyi video içeriği üretmenin yollarını arıyorlar.

İşte tam bu noktada devreye Butik Video Üretim servisimiz devreye gidiyor. Başta internet siteniz olmak üzere Youtube ve tüm sosyal medya platformlarında kullanacağınız başarılı içerikler için birlikte çalışabiliriz. Profesyonel çalışma ekibimiz ve son teknolojiye uygun ekipmanlarımızla birlikte videolarınızda rakiplerinizin bir adım önünde olabilirsiniz.

Kaliteli Video İçerikler Şirketinize Neler Kazandırabilir

Marka bilinirliğiniz artar

Yeni ürün veya hizmetlerinizi daha iyi tanıtırsınız

Ürün ve hizmetlerinizin daha iyi kullanılmasına imkan sağlarsınız.

Videolar sayesinde ürün ve hizmetlerinizden memnun kalan kullanıcılar sizi ve ürünlerinizi daha kolay tavsiye edebilir.

Yazıya göre video daha samimidir.

Son kullanıcı ile birebir etkileşimi sağlar.

İnternet sitenizdeki trafiğinizi arttırır.

Ne Tür Video İçerikler Üretiyoruz?

Viral reklamlar

Pazarlama stratejinize uygun video içerik hazırlama

Markanıza özel değerlendirme videoları

Ürün tanıtım videoları

Sosyal medya hesaplarınıza yönelik özel tanıtım videoları

Hizmet tanıtım videoları