fbpx

Web ve SEO Danışmanlığı

Arama Motoru Optimizasyonu ya da kısa adıyla SEO,  web tarayıcıları üzerinde daha iyi bir yerde olmanızı sağlar. SEO, web sitenizin tasarımı, kodlama, programlama ve komut dosyası içeren bir süreçtir. SEO’nun temel görevi, web sitenizin içeriğiyle ilgili olarak istenen anahtar kelimeleri uygulama konusunda sürekli çalışarak web sitenizin Google ve diğer arama motorlarında sıralanmasında daha iyi bir yere gelmesini sağlar.

Kullanıcıların önemli bir kısmı arama motorları üzerinden internette geziniyor. İnsanlar yüzde 90’ı aradıkları kelimeleri arama motorlarına girdikten sonra birinci veya ikinci sayfada gördükleri siteleri tıklıyor. İşte SEO’nun var olmasının asıl nedeni budur. SEO’da amaç daha iyi optimizasyonla web tarayıcılarında yüksek bir sıraya ulaşmak ve bunun sonucunda sitenize çok daha fazla yeni ziyaretçiyi çekebilmenin sırrına erişmenizdir.

SEO Danışmanlık hizmetlerimiz şunları içerir:

SEO strateji geliştirme: Neye ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Uzun vadeli arama pazarlaması başarısı için özel bir SEO ihtiyaç değerlendirmesi ve stratejisi tanımlamalısınız.

Uygulama yönergeleri: Arama motoru optimizasyonu için gerekli zorlu teknik durumları uzman geliştirme ekibimiz ile size rehberlik edebiliriz.

Yazılım önerileri: Sitenizi arama motorlarında en üst noktalara taşıyacak anahtar kelime sıralamalarınızı izlemenize, analiz etmenize ve geliştirmenize destek oluruz. Stratejiniz, dahili kaynaklarınız, ortamınız ve bütçeniz için en iyi araçları bulmanıza destek oluruz.

SEO denetimleri: Her denetimle sitenizin sayfa optimizasyonunun derinlemesine bir analizi yapılır. Gerekli iyileştirmeler için acil alanlar bulunur.

Anahtar kelime araştırma ve analizi: Arama pazarlamasında en önemli noktaların başında gelen anahtar kelime araştırması alanında uzman bir ekip tarafından yapılır.

Rekabetçi analiz: Rakiplerinizin durumu ve sizin bulunduğunuz durumu tüm ayrıntılarıyla ele alınan raporlarla size analiz eder. Sitenizin durumu, site içi ve dışı yapılan çalışmaların son durumu, potansiyel müşteri portföyünüz ve bütçe tahminlerine kadar onlarca konunun analizi yapılır.

Bağlantı portföyünüzün gözden geçirilmesi: Mevcut bağlantılarınızı ve yeni kuracağınız bağlantıları gözden geçirilerek bu konudaki son durum ele alınır. Alanınızdaki yeriniz, web sitenizin kaliteli, doğal geri bağlantılar oluşturma konusunda ne gibi rehberliğe ihtiyacı var?

Yukarıda ayrıntılı anlattığımız Web ve SEO danışmanlığı hizmetini bizden almak isterseniz teklif al sekmesinden bizlere ulaşabilirsiniz.