fbpx
Kolektif House (Levent) - İstanbul
+90 530 236 08 78
info@butikicerik.com

SEO Nedir? SEO Fiyatları

SEO Nedir? SEO Fiyatları

SEO Nedir SEO Fiyatları

Search Engine Optimization “SEO” Türkçe’de “arama motoru optimizasyonu” olarak karşılık buluyor. Yazılım ve bilgisayar sektöründe SEO, web sayfalarının ve arama motorlarının bazı kurallara uygun şekilde tasarlanmasıdır. Web sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması daha fazla kullanıcıya ulaşmanız için önemlidir. Bu da sizi online içerik çalışmalarına yönlendirir. Günümüzde sosyal paylaşım ağları üzerinden oldukça fazla paylaşım yapılıyor. Online olarak çalışmalarını sürdüren işletmeler için bir avantaj olarak görülen SEO’ya uyumlu metinlerle dijital varlığınızı geliştirebilirsiniz. Web sitenizin arama motoru optimizasyonu için belirlediğiniz bir firmadan profesyonel destek alabilirsiniz. Bütçenizi zorlamayacak, uygun fiyatlı tanıtım paketlerinden yararlanabilirsiniz.

SEO Çalışmaları ile Dijital Dünyadaki Varlığınızı Geliştirin

Markanıza ait ürün ve hizmetleri online içerikler sayesinde insanlara çok daha doğru bir şekilde aktarabilirsiniz. SEO uyumlu online içeriklerle arama motorlarındaki yeriniz üst sıralarda yer alır. Önemli olan hedef kitlenizin beklentilerini iyi tespit etmeniz ve beklentilere uygun çalışmalar yapmanızdır.

  • Hedef kitle Web sitenizdeki ürün ve hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgi ister.
  • Ürün ve hizmetlerinize erişim konusunda daha detaylı anlatımlar bekler.
  • Web sitenizden alacağı online desteğe ulaşım hizmetini hızlı olmasını ister.
  • Ürün ve hizmetlerde destekleyici indirimler bekler. Aynı zamanda bu ürün ve hizmetlerin ayrıntılı anlatılmasını bekler.

Hedef kitlenizin ve mevcut müşterilerinizin beklentilere cevap verebilmek detaylı çalışmalar gerektirir. Bu çalışmaların doğru ve nitelikli online içerik çalışmaları ile desteklenmesi önemlidir.

SEO Paketleri Neleri İçerir? Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seçtiğiniz SEO paketi içeriği Web sitenizin ihtiyaçlarına yönelik oluşturulmalıdır. Dolayısı ile paketin içeriği fiyatları belirleyen en önemli unsurdur. Web sitenizin en büyük yardımcılarından olacak SEO uygulamaları ile arama motorlarında üst sıralara çıkarak ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Web sitenizin performans ölçümlerini aylık olarak raporlayan SEO’nun birkaç temel özelliğe sahip olması gerekir.

  • Web sitenizin ihtiyaçlarına uygun doğru bir SEO paketi, organik çalışmalar içermelidir.
  • Web sitenize zarar verebilecek baclink kaynaklarını içermemesi gerekir.
  • SEO’lar spam hatalarına ve yanlış içeriklere yer vermez.
  • Rakip siteler hakkında detaylı analizler sunar.

Butik İçerik SEO hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için müşteri ilişkileri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.